Paralia - Vila Afroditi
Vila Afroditi
  • 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018
  • 10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа во центарот на Паралија, недалеку од црквата, на само 80 m од плажата. Куќата е комфорна, а апартманите имаат опремена кујна, мини шпорет (со рерна), голем фрижидер со замрзнувач, пегла, даска за пеглање, Total TV .

 

GPS КООРДИНАТИ: 40°16'02.1"N 22°35'48.1"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

18.09.-
28.09.

1/4 apartman

 305

355

435

555

655

705

755

755

755

645

515

435

305

1/5 apartman

 335

385

465

585

685

735

785

785

785

675

545

465

325

1/6 apartman

 365

495

575

695

795

845

895

895

895

775

645

565

345

1/6+1 apartman

 395

525

615

735

835

885

935

935

935

815

685

595

375

1/7 apartman

425

555

665

765

865

915

965

965

965

845

715

625

405

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата, WI-FI  – вклучени во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

Тип на сместување:

1/4 apartman - во една просторија кујна со тросед, a во спланата соба два единечни кревета.
1/5 apartman - во една просторија кујна со тросед и еден единечен кревет, a во спланата соба  брачен кревет (нешто помал) и еден единечен кревет.
1/6 apartman -  во една просторија кујна со тросед и еден единечен кревет, a во спланата соба  брачен кревет и тросед.
1/6+1 apartman - во една просторија кујна со тросед и еден единечен кревет и фотелја  на развлекување, a во спланата соба  брачен кревет и тросед.

1/7 apartman – во една просторија кујна, два канабеа на развлекување, во другата просторија француски кревет.

*Во одредени случаеви се можни отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, лифт

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, гарнитура за седење на тераса, клима, пешкири, tv/sat

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!