Olympic beach - Vila Korali
Vila Korali

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на пешачката зона, на 70м оддалеченост од плажата. Куќата е неодамна реновирана и комплетно опремена. Сместувањето е на првиот, вториот и третиот кат, а на приземјето има продавници. Во нејзина непосредна близина се наоѓаат супер маркет, пекара и повеќе кафулиња.

GPS КООРДИНАТИ: 40°14'20.2"N;  22°35'13.7"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

18.09.-
28.09.

1/2 studio

 125

185

265

345

385

425

465

465

465

385

295

205

 125

1/3 studio

 135

205

295

375

415

455

495

495

495

415

325

225

 135

1/4 studio

 145

225

325

405

445

485

525

525

525

445

355

245

 145

 

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата се доплаќа 5 еур на ден, WI-FI  – вклучено во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

 

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

 

Содржина на студијата: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило со тоалет, тераса, LCD TV.

 

*Во одредени случаи се можни отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!