Leptokarija - Vila Apolon
Vila Apolon

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

15% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.02.2019

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

Aparthotelot Apolon се наоѓа на околу 150m од плажата. Модерно здание изградено пред неколку години, содржи студија со комплетно опремена кујна, купатило и балкон со гарнитура за седење. Од останати содржини нуди рецепција со салон, заеднички простории со тоалет. Паркирањето е можно на улицата пред објектот или отспротива.

 

GPS KOORDINATI: 40°03'36.8"N 22°34'00.6"E 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СТУДИО ЗА НАЕМ ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05.-
10.06.

10.06.-
20.06.

20.06.-
30.06.

30.06.-
10.07.

10.07.-
20.07.

20.07.-
30. 07.

30.07.-
09.08

09.08.-
19.08.

19.08.-
29.08.

29.08.-
08.09.

08.09.-
18.09.

18.09.-
28.09.

1/2 studio

 125

165

255

365

415

455

495

495

495

415

285

225

 125

1/3 studio

 135

185

285

395

445

485

525

525

525

445

315

245

 135

напомени

Користење на интернет и клима вклучено во цената.

Агенција не може да ја гарантира брзината на интернет и не е одговорна во случај на слаб сигнал или снемување на интернет

Две деца до 10 г можат да користат еден кревет / Дете до 3 г може да дели кревет со родителите

Курс 1 еур = 62 ден

 

Тип на сместување:
1/2 studio - во една просторија чајна кујна и два единечни кревети.
1/3 studio - во една просторија чајна кујна и три единечни кревети.

 

*Во поедини случаи можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: лоби бар, рецепција, WI-FI

содржина на СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на балкон, клима, купатило, решо, балкон, LCD TV

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!