LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Nikiti - Vila Porto
Vila Porto

Новата луксузна куќа Porto Nikiti  се наоѓа во мирниот дел на Никити на 190m oд плажа. Апартманите и студијата се наоѓаат на ниско приземје, на прв и втор кат. Студијата се за 2-3 лица со удобна фотеља на расклопување, a апартманите се за 3-4 лица. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. Организирано е чистење два пати во текот на престојот.

 

Период

Тип на сместување

Maкс бр лица

30.05-13.06

13.06-24.06

24.06-04.07

04.07-14.07

14.07-24.07

24.07-03.08

03.08-13.08

13.08-23.08

23.08-02.09

02.09-12.09

12.09-22.09

22.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

14

11

10

10

10

10

10

10

10

10

10

11

1/2

studio

2

398

398

548

 

 

 

 

 

 

528

398

298

1/2+1

studio

3

448

448

598

648

698

788

788

788

698

578

448

328

1/3

apartman

3

498

498

748

 

 

 

 

 

 

698

498

368

1/4

apartman

4

548

548

798

848

898

988

988

988

898

748

548

398

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 - ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!