Sarti - Vila Lena
Vila Lena

Куќата се наоѓа на 250m oд море и околу 70m oд плоштадот, во мирниот дел на стариот дел на Сарти карши куќите Fotini и Olga. На првиот кат е мезонетот за 6 лица кој во долниот дел има дневен престој и wc, a на горното ниво купатило и две спални соби. Куќата има TV ,  клима која се доплаќа, скара.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Maкс бр лица

10.05-20.05

20.05-30.05

30.05-09.06

09.06-19.06

19.06-29.06

29.06-09.07

09.07-19.07

19.07-29.07

29.07-08.08

08.08-18.08

18.08-28.08

28.08-06.09

06.09-15.09

15.09-24.09

24.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

9

9

9

9

Lena 1/3

mezonet

3

178

198

368

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

298

228

Lena 1/4

mezonet

4

198

228

398

448

528

 

 

 

 

 

 

468

428

328

248

Lena 1/5

mezonet

5

228

248

428

468

548

648

748

848

848

848

748

498

448

348

278

Lena 1/6

mezonet

6

248

268

448

498

598

698

798

898

898

898

798

548

498

398

298

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 - ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!