Kalamitsi - Maria House
Maria House

Куќата се наоѓа карши куќата Магда на само 80 m од плажата во Каламици. На прв кат од куќата е простран апартман со галерија за 6 лица. На долниот дел е дневна соба со голема кујна, спална соба и купатило, а на галерија е француски кревет. Апартманот има ТВ и две клими вклучени во цената.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 10, 11 ИЛИ 12 НОЌИ

тип на соба

макс бр лица

01.06-13.06

13.06-24.06

24.06-04.07

04.07-14.07

14.07-24.07

24.07-03.08

03.08-13.08

13.08-23.08

23.08-02.09

02.09-12.09

12.09-

23.09

23.09-

03.10

бр ноќи

 

12

11

10

10

10

10

10

10

10

10

11

10

1/2

app+gal

2

388

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

198

1/3

app+gal

3

428

 

 

 

 

 

 

 

 

 

348

238

1/4

app+gal

4

448

588

648

798

898

988

988

988

748

548

368

268

1/5

app+gal

5

478

618

698

848

948

1048

1048

1048

798

568

418

298

1/6

app+gal

6

498

648

748

888

988

1088

1088

1088

848

598

448

328

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 - ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!