ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
KOPAONIK - Apartments Zvoncica
Apartments Zvoncica

Apartments ZVONČICA - Kopaonik

Попуст за рана уплата од  -10 % за резервации до 01.10.2018

Цените се во € по Студио / Апартман за наведен број ноќевања /помалку ноќевања од наведениот на барање

Услуга / Наем

 

01.12

23.12

30.12

06.01

13.01

20.01

27.01

03.02

10.02

17.02

24.02

03.03

10.03

17.03

24.03

Тип на Сместување 

Макс.лица

23.12

30.12

06.01

13.01

20.01

27.01

03.02

10.02

17.02

24.02

03.03

10.03

17.03

24.03

Минимум Престој

1

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1

1+1 Студио

2

45

400

560

500

560

560

500

500

450

500

400

45

АПАРТМАН 1

4

65

500

800

600

700

800

600

650

650

650

550

65

АПАРТМАН 2

6

70

680

850

700

750

850

700

700

700

680

600

70

АПАРТМАН 3

8

80

680

900

750

800

900

750

750

750

700

650

80

ВИП АПАРТМАН

5

100

900

1200

1000

1200

1200

1200

1200

1200

1200

900

100

АПП.ПЕТАР ПАН

7

130

1000

1300

1200

1300

1300

1300

1300

1300

1300

1100

130

Уплата се врши исклучиво во денари 1€=62 Денари

Цената вклучува:

ñ Наем на студио /апартман.

 

Цената не вклучува: 

ñ Појадок - 5€ по лице / на ден,Вечера - 8€ по лице / на ден.Полупансион -13€ по лице / на ден.Деца до 13,99 год.    Појадок 3,3€ ,Вечера - 5€ ,Полупансион - 8,5€ по лице /на ден.(НЕ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО )

ñ Туристичка Такса 1€ по лице на ден (возрасни);Деца 7 до 15 год 0,5€ по лице од ден ; Деца 2-7 год. ГРАТИС

ñ Хотелско Осигyрување 0,7€ дневно по лице (Деца до 2 год. ГРАТИС)

 

Oпис на Студиа/Апартмани;

ñ Студио 1+1 (max 3 лица) - 2 софи на развлекување, 19 m2.  

ñ App 1 (max 4 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневанa соба една софа на развлекување квадратура до 25 m2.

ñ App 2 (max 6 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневна соба 2 софи на развлекување,квадратура до  35 m2.

ñ App 3 (max 8 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневна соба 3 софи на развлекување,квадратура до  40 m2.

ñ Vip app  (max 5 лица)- Две спални соби со француски лежај, дневна соба со аголна гарнитура,квадратура околу  40-50 m2.

ñ Petar Pan Apartman (max 7 лица) – Две спални соби со француски лежај,во галерија софа на развклекување и дневен престој со аголна гарнитура.