ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
ZLATIBOR - Konaciste Perla
Konaciste Perla

http://konacisteperla.rs/

Коначиште Перла се наоѓа во самиот центар на Златибор, на шеталиштето. Објектот е нов и е од апартмански тип на сместување.  Во понуда се 9 апартмани и 3 студија  со површина од 30 – 50 м².

Апартманите се со една спална соба со брачен кревет, дневна соба каде е тросед или аголна гарнитура на развлекување, чајна кујна и купатило. Наменети се за сместување на 4 лица. Сите апартмани имаат телевизор во спална и дневна соба, фрижидер... Студија имаат брачен кревет и џакузи во истата просторија, како и купатило. Наменети се за сместување 2 лица.

Во понуда е и бежичен интернет, лифт, рецепција.  

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА НА ДЕН

Тип на соба

01.10-28.12.2018

28.12.2018-04.01.2019

05.01-14.02.2019

15.02-17.02.2019

18.02-28.02.2019

1/4 апартман

50

150

70

80

50

1/2 студио

40

120

55

60

40

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Цената вклучува:

  • наем на студио/апартман на ден

Цената не вклучува:

  • Такса за престој и осигурување 1,4еур на ден по лице, деца од 7-15 г плаќаат 0,8 еур на ден, деца од 0-7 г плаќаат само осигурување 0,2 еур на ден

Се плаќа со резервација!

 

За валидна резервација потребна е уплата од мин 50% од вкупната сума. Целосна уплата 20 дена пред поаѓање.