ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Casa Karina 4* - Банско
Casa Karina 4* - Банско

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

https://bansko-casakarina.com/

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга ALL INCLUSIVE

Цените се изразени во евра, плаќање во евра по курс 1 еур = 62 мкд

Турситичка такса вклучена во цена

Тип на сместување

11.10.2019 - 13.10.2019

Цена по лице во Double room

26,16 €

Дете од  6 - 11,99 год. на дополнително легло

16,35 €

Дете од  6 - 11,99 год. на редовно легло

17,44 €

Цената вклучува

Ноќевање со услуга ALL INCLUSIVE

Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, WIFI

Максимално сместување

Доплати

Внатрешен паркинг 10 лева, се плаќа на лице место

Бебешко креветче - 5 лева (се плаќа на лице место)

Попусти

Деца до 5.99 год се сместуваат бесплатно