Nei Pori - Vila Vasila
Vila Vasila

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019 

 

Куќата е на околу 80m од плажата во близина на хотелот "Olympic Beach", но пред нејзе нема ниту еден објект туку зелена површина со забавен парк за деца. Во приземјето е супермаркет ... Неодамна е реновирана и во свој состав има студија и апартмани. Сите се опремени со кујна, купатило и тераси со гарнитури за седење, од кои некој со поглед на море. Паркирањето е можно на улица пред куќа.

 

GPS КООРДИНАТИ: 39°58'33.4"N 22°39'22.1"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ ПО СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05
31.05

31.05
10.06

10.06
20.06

20.06
30.06

30.06
10.07

10.07
20.07

20.07
30.07

30.07
09.08

09.08
19.08

19.08
29.08

29.08
08.09

08.09
18.09

18.09
28.09

1/2 studio 

115

145

295

395

455

495

535

535

535

435

325

255

145

1/3 studio 

125

165

325

425

485

525

565

565

565

465

355

275

155

1/4 studio PP/BPU

135

185

355

455

515

555

595

595

595

495

385

295

165

1/4 studio BPM

145

205

385

485

545

585

625

625

625

525

415

315

175

1/4 apartman PP/BPM

165

235

425

525

585

625

665

665

665

565

455

345

195

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

PP - поглед позади, BPM - страничен поглед море, BPU - страничен поглед улица

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата се доплаќа 5 еур на ден, WI-FI и пешкири – вклучени во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Тип на сместување:
1/3 studio – во една просторија чајна кујна, еден брачен и еден единечен кревет или три единечни кревета.
1/4 studio -во една просторија чајна кујна, еден брачен и два единечни кревета или два брачни кревета.
1/4 apartman - во една просторија чајна кујна и еден единечен кревет во друга просторија три единечни кревета.

 

*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI, скара

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, LCD TV, решо, гарнитура за седење на тераса, клима, пешкири

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, LCD TV, гарнитура за седење на тераса, клима, пешкири, ел шпорет

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!