Sarti - Vila Dimis
Vila Dimis

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 20 m од море. Едно студио е во приземје, додека останатите се на прв кат и со тераси со бочен поглед на море. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. Ова е една од најбараните куќи. На 20m од куќата е уредена песочна плажа и мало игралиште за деца.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Maкс бр лица

10.05-20.05

20.05-01.06

01.06-13.06

13.06-25.06

25.06-07.07

07.07-19.07

19.07-31.07

31.07-10.08

10.08-20.08

20.08-30.08

30.08-09.09

09.09-21.09

21.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

10

12

12

12

12

12

12

10

10

10

10

12

12

Dimis 1/2

studio BM

2

198

248

398

528

648

748

798

698

698

648

448

348

248

Dimis 1/3

studio BM

3

248

298

448

578

698

798

848

748

748

698

498

398

278

Dimis 1/4

studio NP

4

248

298

448

578

698

798

848

748

748

698

498

398

278

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 - ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!