Sarti - Vila Pirofani
Vila Pirofani

Се наоѓа на околу 50m oд плажа во новиот дел на Сарти (20 min од центарот) кој го нарекуваат Sarti Beach, особено популарен кај фамилии со мали деца поради ситната песок  и долгото плитко море. Првиот кат од куќата е потполно реновиран минатата година  поради што и го доби името Pirofani New. Сите студија имаат SAT TV, клима вклучена во цената, бежичен интернет. Дворот со скара е идеално место за дружење.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Макс. Број на лица

10.05-20.05

20.05-01.06

01.06-13.06

13.06-25.06

25.06-07.07

07.07-19.07

19.07-31.07

31.07-10.08

10.08-20.08

20.08-30.08

30.08-09.09

09.09-21.09

21.09-03.10

Број на ноќи

 

 

10

12

12

12

12

12

12

10

10

10

10

12

12

Pirofani 1/2

studio

2

-

198

328

418

558

628

688

628

628

558

418

318

198

Pirofani1/3

studio

3

-

228

348

448

598

668

728

668

668

598

448

348

228

Pirofani 1/3 DM

studio

3

-

238

378

478

628

698

758

698

698

628

478

378

238

Pirofani 1/4 DM

studio

4

-

248

398

498

658

738

798

728

728

658

498

398

248

Цените се објавени во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

За период на престој:

20.05. - 23.06.2019

24.06. - крај на сезоната 2019

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018

20% ПОПУСТ

15% ПОПУСТ

*Можност за замена на попустот со гратис одмор од 10.-20.05. или од 10.-22.05 2018 во зависност од уплатениот одмор!

 

ПОПУСТИ ЗА УПЛАТА НА 40% ОД ИЗНОСОТ ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 15.02.2019

15% ПОПУСТ

10% ПОПУСТ

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 1 МЕСЕЦ ПРЕД ПОЧЕТОК НА ОДМОРОТ

10% ПОПУСТ

5% ПОПУСТ