Nei Pori - Vila Apostolis
Vila Apostolis

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Apostolis се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 150 m од плажата. Во приземјето е одлично снабден супер-маркет "Alfa". Куќата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија со опремена кујна, фрижидер со замрзнувач, LCD телевизор и клима уред. Сите се наоѓаат на прв кат. Секој балкон поседува гарнитура за седење. Во непосредна близина се рибни ресторани и таверни.

 

GPS КООРДИНАТИ:39°58'42.7"N 22°38'47.5"E

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на соба

21.05.-
31.05.

31.05
10.06

10.06
20.06

20.06
30.06

30.06
10.07

10.0720.07

20.07
30.07

30.07
09.08

09.08
19.08

19.08
29.08

29.08
08.09

08.09
18.09

18.09.-
28.09.

1/2 studio 

125

165

275

405

455

505

535

535

535

465

365

265

145

1/3 studio 

135

195

305

435

485

535

565

565

565

495

395

295

155

1/4 studio

145

225

335

465

515

565

595

595

595

525

425

325

165

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

 

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата и WI-FI  – вклучени во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и два единечни кревета или еден француски
1/3 studio –во една просторија чајна кујна, еден француски и еден единечен кревет
1/4 studio – во една просторија чајна кујна, еден француски и два единечни кревета или два француски кревета

 

*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, двор, лифт, мини-маркет

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, купатило, тераса, LCD TV, клима, Wi-Fi

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!