Nei Pori - Vila Anna
Vila Anna

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Anna House e трикатна куќа која се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на 50 m oд плажа, во мирниот дел на летувалиштето. Една е од поубавите куќи, изградена 2005 година, модерно уредена и опремена, која во приземјето има дуќан. Поголем број на студијата има директан поглед на море. Сите сместувачки единици имаат кујна (решо, садови, мал фрижидер), купатило, сателитска TV, Wi-Fi и клима, балкон со гарнитура за седење.

 

GPS КООРДИНАТИ: 39.978674, 22.645246

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ ПО СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05
10.06

10.06
20.06

20.06
30.06

30.06
10.07

10.07
20.07

20.07
30.07

30.07
09.08

09.08
19.08

19.08
29.08

29.08
08.09

08.09
18.09

18.09.-
28.09.

1/2 studio

105

135

265

345

395

435

465

465

465

395

345

255

145

1/2 studio PM

115

155

295

375

425

465

495

495

495

425

375

275

155

1/3 studio

125

175

315

395

445

485

515

515

515

445

395

295

165

1/3 studio PM

135

195

345

415

475

515

545

545

545

475

425

315

175

1/4 studio BPM

125

225

375

445

505

545

575

575

575

505

455

345

195

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

PM- поглед море

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата 5 еур на ден, WI-FI вклучено во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

 

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна
1/3 studio – во една просторија чајна кујна
1/4 studio –  во една просторија чајна кујна


*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, купатило, тераса со гарнитура за седење, LCD TV, клима, tv/sat,

WI-FI

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!