ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Agionissi Resort 4* - Amouliani - Промо Ценовник до 30.04
Промо Ценовник до 30.04

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 35% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.02.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 20% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.03.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 05.05.2019 )

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

4-Oct

15.05-14.06

15.06-14.07

15.07-28.08

29.08-30.09

Double Room Sea View

63

103

137

Single Room Sea View

57

137

195

1 дете од 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

149

240

286

( за соба 3+1 , 2+2 )

ДОПЛАТИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБРОЦИ

Комплет Пансион

22

22

22

Деца од 2-13.99 год.

17

17

17

Минимум престој

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД