ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Elani Bay Resort 4* - Elani - Редовен ценовник

ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)                  www.elani-resort.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-31.05

01.06-24.06

25.06-14.07

15.07-21.08

12.09-30.09

22.08-11.09

1 Bedroom Suite Superior

49

57

63

70

Трето лице

23

23

35

35

Четврто лице

23

23

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

Junior Suite Sea View

41

47

53

59

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 Bedrooms Suite Standard

53

61

67

75

Трето лице

23

23

35

35

Четврто лице

23

23

23

23

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

1 Bedroom Suite Standard

45

53

59

65

Трето лице

23

23

35

35

Четврто лице

23

23

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

Double Standard

31

35

41

49

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Standard for single use

49

58

65

73

Мин. Престој

2

3

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: детско игралиште,тенис,кошарка,пинг понг,пикадо,билијард,сауна,мини маркет,WI-FI,отворен базен,базен за деца,ресторан,бар,бар на базен ,бесплатни чадори и лежалки на плажа, паркинг и др.

Соби: фрижидер,клима,ТВ, телефон, WI-FI , сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelation policy:

3- 1 days before arrival 100%

Non show or early departure 100%