Toroni - Vila Olga & Bungalows
Vila Olga & Bungalows

OLGA HOUSE - TORONI

Се наоѓа на најубавиот дел на плажа. Студијата и апартманите се во главната зграда, на приземје и прв кат. Студијата се со делумно одделена кујна, a во спалниот дел два класични кревета и една или две фотељи на развлекување. Апартманот и дуплексот имаат балкони со поглед на море. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. Можна е уплата на полупансион во хотелот Blue Sea, оддалечен 100m.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС ЗА 10, 11 ИЛИ 12 НОЌИ

 

Период

Тип на сместување

Maкс

 бр лица

01.06-13.06

13.06-24.06

24.06-04.07

04.07-14.07

14.07-24.07

24.07-03.08

03.08-13.08

13.08-23.08

23.08-02.09

02.09-12.09

12.09-22.09

22.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

12

11

10

10

10

10

10

10

12

12

10

11 

1/2

studio

2

328

398

 

 

 

 

 

 

 

328

248

148

1/2+1

studio

3

358

428

498

548

578

598

598

598

498

348

278

168

1/2+2

studio

4

398

468

548

598

628

648

648

648

548

378

298

178

1/3

app/dplx DM

3

498

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

228

1/4

app DM

4

498

598

698

798

828

848

848

848

648

448

328

248

1/4

duplex DM

4

528

628

748

848

878

898

898

898

698

478

348

288

1/5

duplex DM

5

548

648

778

878

898

928

928

928

728

498

368

298

Плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

За период на престој:

20.05. - 23.06.2019

24.06. - крај на сезоната 2019

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018

20% ПОПУСТ

15% ПОПУСТ

*Можност за замена на попустот со гратис одмор од 10.-20.05. или од 10.-22.05 2018 во зависност од уплатениот одмор!

 

ПОПУСТИ ЗА УПЛАТА НА 40% ОД ИЗНОСОТ ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 15.02.2019

15% ПОПУСТ

10% ПОПУСТ

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 И ДОПЛАТА ДО 1 МЕСЕЦ ПРЕД ПОЧЕТОК НА ОДМОРОТ

10% ПОПУСТ

5% ПОПУСТ

 

OLGA BUNGALOWS

Бунгаловите се реновирани 2010. г. Се наоѓаат на околу 20m oд главната зграда и смсетени се во преубав двор со многу цвеќиња и зеленило каде е и скарата. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. Куќата поседува и паркинг со ограничен број на места. Можна е уплата на полупансион во хотелот Blue Sea, оддалечен 100m.

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА БУНГАЛОВ ЗА 10, 12 ИЛИ 14 НОЌИ

Период

Тип на сместување

Max бр лица

01.06-15.06

15.06-27.06

27.06-09.07

09.07-19.07

19.07-29.07

29.07-08.08

08.08-18.08

18.08-30.08

30.08-11.09

11.09-23.09

23.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

14

12

12

10

10

10

10

12

12

12

10

1/2

bungalov

2

398

448

 

 

 

 

 

 

398

298

168

1/3

bungalov

3

448

498

 

 

 

 

 

 

428

328

188

1/4

bungalov

4

498

548

678

648

698

698

698

698

468

368

198

Плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 

ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018 - ГРАТИС ОДМОР ОД 10. – 20. МАЈ!