Toroni - Vila Duvas
Vila Duvas

Се наоѓа на околу 280m од плажата. Најкраткиот пат до плажата е неасфалтиран приод до задниот влез во хотелот Blue sea за кој гостите добиваат посебен клуч. Со плаќање на конзумација можат да го користат базенот на хотелот. Во понудата се студија и апартмани на приземје и прв кат. Сите имаат SAT TV , WIFI и клима уред чие користење е вклучено во цената. Во дворот има скара и паркинг.

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10/12/14 НОЌИ

Тип на сместување

Макс бр лица

20.05-03.06

22.05-03.06

03.06-15.06

15.06-27.06

27.06-09.07

09.07-19.07

19.07-29.07

29.07-08.08

08.08-18.08

18.08-30.08

30.08-

11.09

11.09-

23.09

23.09-03.10

Бр на ноќи

 

 

14

12

12

12

12

10

10

10

10

12

12

12

10

1/2

studio

2

178

148

248

348

498

448

498

498

498

498

348

298

-

1/2+1

studio

3

198

178

278

398

548

498

548

548

548

548

398

348

-

1/3

studio

3

228

198

328

428

578

528

578

578

578

578

428

378

-

1/3+1

studio

4

248

228

358

468

598

568

598

598

598

598

448

398

-

1/2

apartman

2

198

178

298

 

 

 

 

 

 

 

 

348

-

1/3

apartman

3

248

228

358

498

 

 

 

 

 

 

498

428

-

1/2+2

apartman

4

278

248

398

528

748

698

748

748

748

748

478

428

-

1/4

apartman

4

278

248

398

548

768

718

768

768

768

768

498

468

-

1/4+1

apartman

5

298

278

428

578

798

748

798

798

798

798

528

498

-

Цените се објавени во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 21.12.2018

За период на престој:

20.05. - 23.06.2019

24.06. - крај на сезоната 2019

За сместување во:

Попуст:

Попуст:

4 И 5- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

20% ПОПУСТ

2 И 3- КРЕВЕТНИ СТУДИЈА

20% ПОПУСТ

17% ПОПУСТ

АПАРТМАНИ И ДУПЛЕКСИ

20% ПОПУСТ

15% ПОПУСТ