Sarti - Vila Panagiota
Vila Panagiota

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кој сакаат мирен и релаксиран одмор.

Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.
Во нашата понуда располагаме со овие типови на соби:
Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна соба на 1ви спрат
Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.
Сите соби содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.
Мапа: Villa-Panagiota-Sarti

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ПОПУСТИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

ВИЛА ПАНАЈОТА – САРТИ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

период

Ноќ.

1 / 3 еко студио

1/3 спрат или приземје

1/4 студио

коментар

19.05-26.05.19

7

59

79

99

Промо цена

26.05-02.06.19

7

99

119

139

Промо цена

02.06-09.06.19

7

129

159

169

 

09.06-16.06.19

7

179

229

249

 

16.06-23.06.19

7

249

279

299

 

23.06-30.06.19

7

319

359

379

 

30.06-07.07.19

7

359

399

409

 

07.07-14.07.19

7

369

409

419

 

14.07-21.07.19

7

409

429

459

 

21.07-28.07.19

7

449

479

499

 

28.07-04.08.19

7

449

479

499

 

04.08-11.08.19

7

449

479

499

 

11.08-18.08.19

7

419

439

469

 

18.08-25.08.19

7

399

419

449

 

25.08-01.09.19

7

329

359

369

 

01.09-08.09.19

7

259

289

299

 

08.09-15.09.19

7

209

239

249

 

15.09-22.09.19

7

149

169

179

Промо цена

22.09-29.09.19

7

79

89

99

Промо цена

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни (35 евра)
  • За деца до 12 години (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

 

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.