Neos Marmaras - Vila Vula
Vila Vula

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.
Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

Локација : Villa-Vula-Marmaras

На Промо цените не следува попуст за два последователни термина, и попуст за рана резервација.


ПОПУСТИ
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019
-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 01.05.2019
ВИЛА ВОУЛА – НЕА МАРМАРАС
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ 1/2  (студио за 2 лица) 1/2  (студио за 2 лица) SEA VIEW 1/3  (студио за 3 лица)
19.05-26.05.19 7 59 69 79
26.05-02.06.19 7 79 89 99
02.06-09.06.19 7 119 129 139
09.06-16.06.19 7 179 189 199
16.06-23.06.19 7 229 249 289
23.06-30.06.19 7 249 269 299
30.06-07.07.19 7 289 299 329
07.07-14.07.19 7 309 329 359
14.07-21.07.19 7 349 369 399
21.07-28.07.19 7 369 389 409
28.07-04.08.19 7 369 389 409
04.08-11.08.19 7 369 389 409
11.08-18.08.19 7 349 379 399
18.08-25.08.19 7 339 369 389
25.08-01.09.19 7 289 299 319
01.09-08.09.19 7 229 239 259
08.09-15.09.19 7 199 209 239
15.09-22.09.19 7 119 129 149
22.09-29.09.19 7 79 89 99

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.