ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Anthemus Sea 5* - Nikiti - Редовен ценовник

ANTHEMUS SEA BEACH & SUITES*****NIKITI         www.anthemussea.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

18.04-20.05

21.05-14.06

15.06-07.07

08.07-02.09

05.10-31.10

21.09-04.10

03.09-20.09

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

118

167

208

255

JUNIOR SUITE GARDEN VIEW

2Ad

134

194

251

327

3Ad

180

262

338

442

3Ad+1ch(0-2)

180

262

338

442

3Ad+1ch(3-11.99)

180

291

367

470

2Ad+1ch(0-2)

134

194

251

327

2Ad+1ch(3-11.99)

134

222

278

356

2Ad+2ch(0-2)

134

194

251

327

2Ad+2ch(0-2)

134

222

278

356

(3-11.99)

2Ad+2ch(3-11.99)

161

262

324

407

SUITE DELUXE GARDEN VIEW

2Ad

199

262

309

420

3Ad

269

354

418

567

3Ad+1ch(0-2)

269

354

418

567

3Ad+1ch(3-11.99)

269

381

445

594

2Ad+1ch(0-2)

199

262

309

420

2Ad+1ch(3-11.99)

199

291

337

448

2Ad+2ch(0-2)

199

262

309

420

2Ad+2ch(0-2)

199

291

337

448

(3-11.99)

2Ad+2ch(3-11.99)

228

329

382

498

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

129

186

229

277

JUNIOR SUITE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

149

221

275

350

3Ad

201

298

371

472

3Ad+1ch(0-2)

201

298

371

472

3Ad+1ch(3-11.99)

201

327

400

501

2Ad+1ch(0-2)

149

221

275

350

2Ad+1ch(3-11.99)

149

250

304

378

2Ad+2ch(0-2)

149

221

275

350

2Ad+2ch(0-2)

149

250

304

378

(3-11.99)

2Ad+2ch(3-11.99)

178

290

349

429

SUITE DELUXE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

212

285

332

442

3Ad

286

385

448

597

3Ad+1ch(0-2)

286

385

448

597

3Ad+1ch(3-11.99)

286

412

476

625

2Ad+1ch(0-2)

212

285

332

442

2Ad+1ch(3-11.99)

212

313

360

471

4Ad

360

483

564

751

2Ad+2ch(0-2)

212

285

332

442

2Ad+2ch(0-2)

212

313

360

471

(3-11.99)

2Ad+2ch(3-11.99)

241

352

406

522

Baby cot

8

8

8

8

Минимум престој

3

5

5

5

Опис:ресторан,таверна,бар,пул бар,собен сервис,базен,детски базен,гимнастичка сала,сауна,масажа,џакузи,детско игралиште,мини клуб, конференциска сала,паркинг,тенис, СПА ЦЕНТАР и др.

Соби: клима, интернет врска, ,мини бар, САТ ТВ, сеф

Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД