ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Sv.Ivan Rilski 4* - Bansko
Sv.Ivan Rilski 4* - Bansko

СМЕСТУВАЊЕ - /Цена по лице на ден

Полнпансион Плус

Двокреветна економска соба (макс. 2+0)

28,89 €

Двокреветна стандардна соба

31,61 €

Студио

31,61 €

Апп- 1 спална (макс.2+2)

38,70 €

 

-Цената е дадена по лице на ден во евра и вклучува: полнпансион плус (појадок, ручек и вечера, со вклучени пијалоци).
- Пијалоци во текот на ручекот и вечерата- вино, пиво, свежо цеден сок, минерална вода.
-Ручекот може да биде спакуван (треба да се најави претходниот ден на рецепција).
- Wellnes центар- базен, 2 сауни, бања со пареа, Турска бања, џакузи, ледена соба, релакс зона.
- Катче за деца

- интернет
Специјални бонуси:
- Бојадисување на јајца на 27.04.2019
- Анимации за деца за време на празникот
- Бесплатно сместување и оброци за деца до 5,99 години
- 1 час пинг понг, шах, табла или возење велосипед( треба да биде резервирано на рецепција)
- 20% попуст во wellness центарот

Доплати:
- Трето возрасно лице на дополнително легло- 24 €
- Дете од 6-11,99 години на дополнително легло- 18 €
- Дете од 6-11,99 на стандардно легло- 20% попуст од цената за возрасен
- Доплата за Делукс Двокреветна соба- 11€ по соба за ноќевање