ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Danai Hotel & Spa 4* - Olympic beach
Danai Hotel & Spa 4* - Olympic beach

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за резервации до 25.04.2018


 
Положба: се наоѓа во Oлимпик Бич
Сместување: хотелот располага со 47 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, интернет
Услуга: полупансион (појадок и вечера) 
Содржини: рецепција, ресторан, а ла карт ресторан, бар, паркинг, бесплатен WI-FI, паркинг, конференциска сала, детско игралиште
Плажа: на 120 м од плажа
Спорт и забава: надворешни базени, СПА центар, фитнес сала, спортови на вода


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање