ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
KOPAONIK - Srebrna Lisica 3*
Srebrna Lisica 3*

Услуга

Термини

Тип Сместување Соби и Фамилијарни Соби (цените се по лице)

Соби 2 + 0

Фамилијарна Соба 0 + 1  и 2 + 0

Фамилијарна Соба 1 + 1

Фамилијарна Соба 2 + 1

Дневна Цена

23.12/30.12.2018

46€ 

60€ 

45€ 

40€ 

7 полупансиони

280€ 

350€ 

266€ 

245€ 

Дневна Цена

30.12/02.01.2019

95€ 

120€ 

85€ 

75€ 

3 полупансиони

213€ 

282€ 

186€ 

159€ 

Дневна Цена

02.01/08.01.2019

80€ 

95€ 

70€ 

60€ 

6 полупансиони

366€ 

474€ 

312€ 

264€ 

Дневна Цена

08.01/15.01.2019

58€ 

70€ 

51€ 

45€ 

7 полупансиони

315€ 

427€ 

301€ 

266€ 

Дневна Цена

15.01/22.01.2019

58€ 

68€ 

51€ 

45€ 

7 полупансиони

315€ 

371€ 

280€ 

266€ 

Дневна Цена

22.01/29.01.2019

58€ 

70€ 

51€ 

45€ 

7 полупансиони

315€ 

427€ 

301€ 

266€ 

Дневна Цена

29.01/03.02.2019

90€ 

110€ 

78€ 

65€ 

5 полупансиони

300€ 

390€ 

260€ 

210€ 

Дневна Цена

03.02/10.02.2019

90€ 

110€ 

78€ 

65€ 

7 полупансиони

490€ 

630€ 

420€ 

350€ 

Дневна Цена

10.02/17.02.2019

95€ 

120€ 

80€ 

70€ 

7 полупансиони

497€ 

658€ 

434€ 

371€ 

Дневна Цена

17.02/24.02.2019

50€ 

75€ 

58€ 

50€ 

7 полупансиони

294€ 

441€ 

308€ 

273€ 

Дневна Цена

24.02/03.03.2019

50€ 

75€ 

58€ 

50€ 

7 полупансиони

294€ 

441€ 

308€ 

273€ 

Дневна Цена

03.03/10.03.2019

50€ 

75€ 

58€ 

50€ 

7 полупансиони

294€ 

441€ 

308€ 

273€ 

Дневна Цена

10.03/17.03.2019

42€ 

50€ 

38€ 

36€ 

7 полупансиони

252€ 

301€ 

231€ 

217€ 

Општи Услови:

 • Цените се изразени во евра на база Полупансион / по лице /дневно или пакет по лице  за 3,5,6 или 7 ноќи.
 • Доплата за Ручек 5,5€ за возрасни, за деца до 11,99 години 3€ .
 • За користење на петто или шесто легло се доплаќа 60% односно 40% дневна цена од лице.
 • Цена за Полупансион за едно лице,наплаќат една цела сума + 70% од другата сума.
 • Пријавување во хотел започнува после 14:00h,одјавување од хотелот до 09:00h.

 

Услови за Деца:

 • За деца до две години(во присуство на 2 полноплатежни суми) ГРАТИС
 • За деца од 2 до 6 години (во присуство на 2 полноплатежни суми),се наплаќаат по 50% од цени.
 • За деца од 6 до 11,99 години (во присуство на 2 полноплатежни суми)се наплаќаат по 70% од цени.  

 

Напомена:

 • Туристичка Такса и Хотелско Осигурување не се вклучени во цената.(Задолжително при резервација)
 • Туристичка Такса 1€ по лице на ден / Возрасни,Деца 7- 15 год 0,50€ /по лице ден: Деца од 0-6,99 год ГРАТИС   
 • Хотелско Осигурување 0,30€ по лице на ден /плаќаат сите гости.

 

 

Опис на Сместување:

Двокреветна Соба – Француски лежај или 2 редовни легла.

Апартмани – спална соба со француски лежај,дневна соба со еден еденичен кревет + тросед на развлекување.

Вип Апартмани-со порвршина 75 m2 и се состои од ходник,дневен престој со кујна и дел за состаноци,две спални соби,WC и купатило.  

 

*Сите апартмани во хотелот содржат купатило,дневен престој,ТВ,Можност за сместување од 2-6 лица.Апартмани од типоот А имат 25 m2 а тип B 35m2.