ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
KOPAONIK - Milmari Resort 3*
Milmari Resort 3*

Цените се во евра по лице, од ноќ.

Период

Услуга

Стандардна соба

комфорт соба

Класик АПП

Претседателски апп

 

 

 

 

2 adl

3 adl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 adl

3 adl

4 adl

 

01.12.2018. 29.12.2018.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА -  Ski Opening

 

полупансион

45

54

45

65

54

45

65

29.12.2018. 05.01.2019.

полупансион

75

90

75

110

90

75

110

05.01.2019.

02.02.2019.

полупансион

45

54

45

65

54

45

65

02.02.2019.

23.02.2019.

полупансион

65

78

65

100

78

65

100

23.02.2019. 01.05.2019.

полупансион

45 

54

45

65

54

45

65

 

Во цената е вклучено :

 • Сместување на база полупансион,
 • Бесплатно користење наWellnes & Spa услугите секој ден од 10 a.m. до 2 p.m. и од 9 p.m. до 11 p.m.
 • Бесплатно користење на теретарана, 45 мин/ дневно
 • Паркинг
 • WiFI – интернет конекција
 • Трансфер до ски терени на секој час од 09 a.m. до 5 p.m.
 • Ски  остава во склоп на хотелот, како и ски остава со ски услуги во центарот на Копаоник (Конаци)
 • Baby Cot на барање
 • Детско катче

 

 

Во вкупната цена не е вклучено :  

 • Туристичка такса oд лице од ден: Возрасен 1€; Деца 7 – 15 год. плаќаат 0,50€; Деца 0-7 год. не плаќаат туристичка такса.
 • Хотелско осигурување плаќаат сите гости на хотелот, истото изнесува 0,25€по лице од ден        

 

Дополнителни доплати:

 • Дочек на Нова Година – Цените ќе бидат дополнително објавени
 • Цената за еднокреветна соба се зголемува за50%

 

 

Услови за деца: 

 • Деца 0-7 год. со две полноплатежни суми, на заедничко легло во 1/2 – Бесплатно
 • Деца2-12 год. со две полноплатежни суми на посебно легло – добива 50% попуст
 • Трето возрасно лице во 1/2 + 1 соба– добива 50% попуст
 • Петто возрасно лице во класичен аппартман –добива 50% попуст

 

 

 *Специјални Понуди

 

 1. Специјална Понуд 3 ноќи /  4 дена -117по лице
 • Сместување во Стандарна Соба
 • Услуга Ноќевање со Појадок
 • 2 h дневно во Wellness & Spa центар  

Доплата за комфорт соба 20%

 

 

 1. Специјална пондуда 2 деца- ГРАТИС
 • ГРАТИС престо за 2 деца во присуство на 2 возрасни лица,на сопствено легло
 • Дете 0-12 години во СТАНДАРНАсоба(цена за возрасни-пресметка до табелата погоре)
 • Деца 0-12 години во КОМФОРТ и КЛАСИК Апп.(цена за возрасни -пресметка од табелата погоре