SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - Grami 3*
Grami 3*

Хотел Грами 3*- Банско 2023

Специјални понуди

7=6 ,9=8  ( не важат за 30.12-02.01.2023)

Попуст за рана резервација- 15% за  уплата  до 30.10.2022

Попуст за рана резервација -10% за уплата  до 30.11.2022

 

 

 

вид на сместување

01.12-22.12.2022

23.12-29.12.2022

30.12-02.01.2023

08.01-31.01.2023

12.03-31.03.2023

03.01-07.01.2023

01.03-11.03.2023

 

01.02-28.02.2023

 

 

Ноќевање со појадок

ПОЛУПАНСИОН

Ноќевање со појадок

ПОЛУПАНСИОН

Ноќевање со појадок

ПОЛУПАНСИОН

Ноќевање со појадок

ПОЛУПАНСИОН

Двокреветна стандард 2+1

28 €

43 €

34 €

49 €

55 €

70 €

31 €

46 €

Двокреветна лукс 2+1

34 €

49 €

40 €

55 €

61 €

77 €

37 €

53 €

Апартман 2+2

28 €

43 €

34 €

49 €

55 €

71 €

31 €

46 €

Возрасен на доп.легло

18€

30€

22€

34€

28€

40€

18€

30€

Деца од 6.99-11.99

10 €

18 €

10 €

18 €

13 €

22 €

10 €

18 €

 

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вечера и вклучува: внатрешен базен,сауна, парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 5.99г бесплатно

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

 гостите што се со појадок плаќаат 40€, деца 20€,

гостите што се на база полупансион 25€ за возрасен, деца од 7-12 год. 12€