ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BOROVEC - Borovets Gardens 3*
Borovets Gardens 3*

Complex Borovets Gardens, Borovets

https://borovetsgardens.bg/en

10% попуст за резервации до 15.10 и 100% уплата до 20.10.2018

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, За престој во период 01.12 - 25.12, 05.03 - 31.03

Попустите не се комбинираат !!!

Цените се дадени по соба на ноќ, услуга наем на студио или апартман

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

26.12.2018-03.01.2019

04.01.2019-04.03.2019

18.12.2018-25.12.2018

05.03.2019-11.03.2019

01.12.2018-17.12.2018 12.03.2019-31.03.2019

Studio for 2 pax

71,79 €

43,51 €

39,16 €

33,72 €

Single Studio

60,91 €

35,89 €

32,63 €

28,28 €

One bedroom Apartment    for 2 pax

83,75 €

54,39 €

50,03 €

44,60 €

Two bedroom Apartment    for 4 pax

105,51 €

72,88 €

68,53 €

58,74 €

Цената вклучува

Наем на студио или апартман

Користење на базен

Максимално сместување

Studio - 2 pax

One bedroom APP - 2 + 2 pax

Two bedroom APP - 4 + 2 pax

Попусти

Прво дете од 2-11.99 год на дополнително легло, се сместува бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год добива 80% попуст

Возрасно лице на дополнително легло добива 50% попуст