ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Hotel Ozka 2+*

Се наоѓа на околу 500 м од центарот на градот и на околу 500 м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен, балкон, тв.

Цени за 10 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

01.06-11.06

134 €

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

06.06-16.06

144 €

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

209 €

11.06-21.06

154 €

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

16.06-26.06

164 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

21.06-01.07

184 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

179 €

26.06-06.07

194 €

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

01.07-11.07

209 €

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

179 €

06.07-16.07

209 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

179 €

Цени за 9 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

02.07-11.07

189 €

05.07-14.07

189 €

11.07-20.07

189 €

14.07-23.07

189 €

20.07-29.07

189 €

23.07-01.08

189 €

Цени за 7 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

07.07-14.07

149 €

14.07-21.07

149 €

21.07-28.07

149 €

28.07-04.08

149 €

04.08-11.08

149 €

11.08-18.08

149 €

18.08-25.08

149 €

  • Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  • Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден

Напомена: Термините во табелите се однесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот  спроти  хотелот Холидеј Ин.