Nei Pori - Vila Manolas
Vila Manolas

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Manolas House се наоѓа во строгиот центар на Неи Пори и од плажата ја дели само улица. Поголем дел на сместувачките единици имаат страничен поглед на море, а некој и директен. Сите имаат комплетно опремена кујна (фрижидер, мини шпорет, садови), купатило, LCD TV, балкон и клима. Во приземјето е фоаје со гарнитура за седење, слаткарница, а поред е и паркинг.

 

GPS КООРДИНАТИ: 39.977408, 22.652421

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ ПО СТУДИО/ДУПЛЕКС АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05
10.06

10.06
20.06

20.06
30.06

30.06
10.07

10.07
20.07

20.07
30.07

30.07
09.08

09.08
19.08

19.08
29.08

29.08
08.09

08.09
18.09

18.09.-
28.09.

1/2 studio

105

145

265

345

405

465

495

495

495

435

325

225

125

1/2 studio PM

115

165

295

375

435

495

525

525

525

465

355

245

135

1/3 studio

125

185

315

395

455

515

545

545

545

485

375

265

145

1/3 studio PM

135

205

345

425

485

545

575

575

575

515

405

285

155

1/4 studio

145

225

365

445

505

565

595

595

595

535

425

295

165

1/4 duplex PM

185

275

425

555

625

695

725

725

725

665

545

425

205

1/5 duplex PM

195

295

455

585

655

725

755

755

755

695

575

455

225

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

PM- поглед море

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата, WI-FI и пешкири – вклучени во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

 

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна
1/3 studio – во една просторија чајна кујна
1/4 studio –  во една просторија чајна кујна

1/4 duplex - во една просторија чајна кујна

1/5 duplex -  во една просторија чајна кујна


*Во одредени случаи се можни отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: тераса

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, купатило, тераса, LCD TV, клима

СОДРЖИНА НА ДУПЛЕКСИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, тераса, LCD TV, клима

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!