ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Astera 4* - Bansko
Astera 4* - Bansko

Hotel Astera 4*, Bansko

http://www.asterabansko.com/?lang=en

тип на сместување

26.04.2019 - 30.04.2019
3ноќи на база полупансион

26.04.2019 - 30.04.2019

4ноќи на база полупансион

по лице во двокреветна соба

107,91 €

125,35 €

по лице во апартман со една спална

159,14 €

191,84 €

Во цената е вклучено

ноќевање по лице на база појадок и вечера

велигденски ручек

бесплатно користење на сауна, парна бања, аква парк , фитнес

паркинг, интернет во лоби

Попусти

прво дете 3 - 12.99на доп. легло со двајца возрасни - бесплатно

две деца 3 - 12.99 со2 возрасни во апартман, првото- бесплатно, второто 50% попуст од редовната цена

2 возрасни и две деца , едното до 2,99, а второто до 12,99- двете деца се бесплатно

возрасен на дополнително легло - 30% попуст од редовната цена

Специјален попуст

5% попуст за сите резервации направени и платени до  28.02.2019

Политика на откажување

откажување без пенали до 14 дена пред поаѓање, после овој рок 100% пенали