ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Грција

Понуда 1-ви Мај на море / ПРОМОТИВНА ПОНУДА – ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ !!!

Термин 30.04-03.05.2020

Цените се дадени по лице на ноќ

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Име на хотел

Тип на сместување

услуга

Број на ноќевања

Цена по лице на ноќ

Adonis Hotel Kriopigi 1* (Chalkidiki-Kassandra, Kriopigi)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

19,64 €

Akrothalassia Hotel 2*  (Olympus Riviera (Pieria), Leptokaria)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

19,64 €

Morfeas Hotel 2* (Olympus Riviera (Pieria), Platamonas)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

21,28 €

Lito Hotel Litochoro 2*  (Olympus Riviera (Pieria), Plaka Litochorou)

Double Room Standard / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

21,93 €

Toroni Blue Sea Hotel 4* (Chalkidiki-Sithonia, Toroni)

Double Economy Ground / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

21,93 €

Yakinthos Hotel Апартотель1*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Room Without Balcony / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

21,93 €

Tropical Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Fourka)

Triple Bungalow Garden View / 2Ad

All Inclusive

3

22,42 €

Dryades Hotel 2* (Chalkidiki-Kassandra)

Double Room Sea View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

22,42 €

Alia Palace Hotel 5* (Chalkidiki-Kassandra, Pefkochori)

Double Room Side Sea View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

22,91 €

Tresor Sousouras 4* (Chalkidiki-Kassandra, Chanioti)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

23,57 €

Imperial Hotel 3* (Chalkidiki-Kassandra, Skioni)

Double Room Without Balcony / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

24,06 €

Lego Hotel 2* (Olympus Riviera (Pieria), Platamonas)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

24,55 €

Mediterranean Resort Hotel 4*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Promo Room Economy / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

25,20 €

Ouzas Hotel 2* (Olympus Riviera (Pieria), Olympic Beach)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

26,19 €

Konstantin Hotel 2*+ (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

26,84 €

Bomo Chrousso Village Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Paliouri)

Studio  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

26,84 €

Simeon Hotel 3*  (Chalkidiki-Sithonia, Metamorfosi)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

27,33 €

Hanioti Melathron 4* (Chalkidiki-Kassandra)

Double Economy Ground Floor / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

27,33 €

Mediterranean Princess Hotel 4*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Promo Room Economy / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

28,48 €

Kassandra Palace Hotel & Spa 5* (Chalkidiki-Kassandra, Kriopigi)

Double Room Mountain View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

28,48 €

Marialena Hotel 2* (Chalkidiki-Kassandra)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

28,97 €

Dias Hotel 3* (Olympus Riviera (Pieria), Platamonas)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

28,97 €

Ioni Hotel 3*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

29,46 €

Viktoria Hotel 2* (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

30,11 €

Mediterranean Olympus Hotel 4* (Olympus Riviera (Pieria), Litochoro)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

30,61 €

Bomo Aqua Mare Hotel 3*  (Chalkidiki-Kallikratia, Nea Kallikratia)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

31,75 €

Bomo Aqua Mare Sea Side Apartments  (Chalkidiki-Kallikratia)

Double Room Without Balcony/City View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

31,75 €

Portes Beach Hotel 4*   (Chalkidiki-Kassandra, Nea Potidea)

Promo Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

33,39 €

Zografos Hotel 2* (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

33,39 €

Alkyonis Hotel 2*+ (Chalkidiki-Kallikratia, Nea Kallikratia)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

33,39 €

Alexandros Palace Hotel & Suites 5*  (Chalkidiki-Athos, Ouranoupolis)

Double Room Garden View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

33,88 €

Royal Palace Resort & SPA 4*  (Olympus Riviera (Pieria), Platamonas)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

34,37 €

Bomo Dafni Plus Hotel 3*  (Olympus Riviera (Pieria), Leptokaria)

Triple Room Standard / 2Ad

All Inclusive

3

34,37 €

Blue Dolphin Hotel 4* (Chalkidiki-Sithonia, Metamorfosi)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

35,02 €

Dion Palace Resort & Spa 5*  (Olympus Riviera (Pieria), Litochoro)

Double Classic Land View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

35,19 €

Bomo Assa Maris Beach 4*  (Chalkidiki-Sithonia, Ag. Nikolaos Ch)

Double Room Economy / 2Ad

All Inclusive

3

36,01 €

Cosmopolitan Hotel & Spa 4* (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Economy Without Balcony / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

36,01 €

Akrogiali Exclusive Hotel 3* (Chalkidiki-Kassandra, Polichrono)

Double Classic  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

36,01 €

Atlantis Hotel 2*+ (Chalkidiki-Kallikratia, Nea Kallikratia)

Family Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

37,15 €

Poseidon Palace 4*+  (Olympus Riviera (Pieria), Leptokaria)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

37,15 €

Anna Maria Paradise Hotel Апартотель3* (Chalkidiki-Kassandra, Pefkochori)

Double Superior Annex Niki/Garden View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

37,15 €

Bomo Litohoro Olympus Resort Villas & Sp 4*+  (Olympus Riviera (Pieria), Plaka Litochorou)

Double Room Garden View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

37,48 €

Bomo Chrousso Village Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Paliouri)

1Apartment  / 2Ad

All Inclusive

3

38,30 €

Bomo Evilion-Stilvi Hotel 4*  (Olympus Riviera (Pieria), Nei Pori)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

38,79 €

Mediterranean Village Hotel & Spa 5*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Promo Room Economy / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

38,79 €

San Panteleimon Beach Hotel 4* (Olympus Riviera (Pieria), N.Panteleimon Beach)

Double Deluxe  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

39,28 €

Porto Marine Hotel 4* (Olympus Riviera (Pieria))

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

46,32 €

Skion Palace Beach Hotel 4* (Chalkidiki-Kassandra, Skioni)

Bungalow Superior Side Sea View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

46,48 €

Art Boutique Hotel Pefkochori Boutique Hotel (Chalkidiki-Kassandra)

Double Deluxe  / 2Ad

Premium Полупансион (појадок и вечера)

3

47,46 €

Sea Level Hotel 4* (Chalkidiki-Kassandra, Polichrono)

Double Standard  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

49,75 €

Bomo Kymata Hotel Platamonas 3*  (Olympus Riviera (Pieria), Platamonas)

Double Room  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

51,39 €

Bomo Principal New Leisure Hotel 3*  (Olympus Riviera (Pieria), Paralia Katerinis)

Double Superior  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

52,05 €

Mallas Hotel 3* (Chalkidiki-Kallikratia, Nea Kallikratia)

Junior Suite Superior Phoibe / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

52,05 €

Bomo Sermilia Cronwell Resort 5*  (Chalkidiki-Sithonia, Psakoudia)

Double Room Standard / 2Ad

Ultra All Inclusive

3

53,52 €

Simantro Beach Hotel 5* (Chalkidiki-Kassandra, Akti Sani)

Suite Superior  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

54,01 €

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA 5*  (Chalkidiki-Sithonia, Akti Elias)

Double Superior Garden View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

55,16 €

Bomo Danai Hotel & SPA 4*  (Olympus Riviera (Pieria), Olympic Beach)

Junior Suite  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

57,94 €

Istion Club & Spa 5*  (Chalkidiki-Kassandra, Nea Potidea)

Suite Family Garden View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

59,57 €

Pomegranate Wellness Spa Hotel 5* Deluxe  (Chalkidiki-Kassandra, Nea Potidea)

Double Room Elegant Eco Athos View/Street View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

62,19 €

Giannoulis Hotel 3* (Olympus Riviera (Pieria), Olympic Beach)

Junior Suite  / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

64,48 €

Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa 5* (Olympus Riviera (Pieria), Plaka Litochorou)

Classic Room Olympus View / 2Ad

Полупансион (појадок и вечера)

3

67,76 €