ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Vrahos - Vila Sunrise
Vila Sunrise

ВИЛА САНРАЈС се наоѓа на 50 метри од плажа и располага со сопствен паркинг (ограничен капацитет). Студијата се наоѓаат на прв спрат, опремени со ТВ, мини кујна, балкон и клима (се доплаќа 5евра на ден). Секое студио има еден дупли кревет, еден единечен и можност за фотеља на спуштање (за дете до 5,99год).

 -15% ПОПУСТ за уплати до 31ви Јануари

Термин

ноќи

1/3 Море

1/3 Градина

25.05

7

119€

109€

1.06

7

150€

140€

8.06

7

200€

190€

15.06

7

320€

310€

22.06

7

360€

340€

29.06

9

490€

470€

8.07

9

540€

520€

17.07

9

580€

560€

26.07

9

580€

560€

4.08

9

580€

560€

13.08

9

580€

560€

22.08

9

530€

510€

31.08

7

360€

340€

7.09

7

280€

270€

14.09

7

200€

190€

21.09

8

119€

109€

 

НАПОМЕНИ: 

-ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ (7 или 9 ноќи) НА СТУДИО / АПАРТМАН, согласно бројот на кревети.

Во студио / апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. 

Во одредени капацитети над дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6години во кревет со родител.

Термините во табелата се денови на започнување на аражманот. 

Поаѓањето од Скопје е ден претходно, состанок на групата во 23.00 часот, поаѓање во 23.30 часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.Поаѓање од Велес 00.15 ч. 

Агенцијата го задржува правото за промена на време и место на поаѓање. Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред поаѓање да се информирате за потврда истото.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цена.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд). 

За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена.Напомена: понудата важи само на редовните цени. 

Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе 

На промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира

 

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.

Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на истите е во 09 часот.

Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупната сума на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 15 дена пред поаѓање. 

По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место. 

Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте на плажа или надвор од собата

Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста на патните исправи, поради кои НЕ можаe да откаже аранжман или да се промени термин на резервацијата.

 

Доплата за превоз:

-Превоз за возрасен 50 евра / Еден правец 35 евра

деца до 12години 40 евра / Еден правец 25 евра 

-Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно