LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Kassandra - Samel 2+* - Siviri
Samel 2+* - Siviri

SAMEL HOTEL 2+*SIVIRI

http://www.beleontours.com/en/hotels/5718-samel-hotel

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.05 ДО 25.09.2019

( УПЛАТА 50% ДО 15.01.2019 )

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.04-25.05

26.05-11.06

12.06-30.06

01.07-23.07

24.07-21.08

10.09-01.10

01.09-09.09

22.08-31.08

DOUBLE STANDARD

2Adl

49

49

67

78

93

SINGLE STANDARD

1 Adult

49

49

67

78

93

1Ad+1Ch (2-12.99)

49

49

67

78

93

1Ad+1Ch (0-1.99)

49

49

67

78

93

TRIPLE STANDARD

3 Adults

66

66

90

105

126

2Ad+1Ch (2-12.99)

49

49

67

78

93

2Ad+1Ch (0-1.99)

49

49

67

78

93

FAMILY BUNKBED

2Ad+2Ch (0-1.99)

67

67

89

103

122

2Ad+2Ch (2-12.99)

67

67

89

103

122

2Ad+2Ch (2-12.99)

67

67

89

103

122

(0-1.99)

3Ad+1Ch (2-12.99)

72

72

96

111

132

3Ad+1Ch (0-1.99)

72

72

96

111

132

Комплет Пансион

7

7

7

7

7

Деца од 2-12.99

5

5

5

5

5

Мин.престој

3

3

5

5

5

Ручекот и вечерата се користат во таверна во близина на хотелот (сет мени со ½ л. вино , вода, сок само за комплет пансион )

Опис: 130 метри од плажа, сала за појадок, бар, отворен базен, WI-FI во лоби

Соби: клима, фрижидер,фен,балкон,ТВ

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.05 ДО 25.09.2019

( УПЛАТА 50% ДО 15.01.2019 )