ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
PAMPOROVO - The Stream Resort 3*
The Stream Resort 3*

Apart hotel Stream resort 3*, Pamporovo

http://www.stream-bgproperties.com/

15 % попуст за резервации направени до 31.10.2018 и 100% уплата до 05.11.2018

Не валидно за период 29.12 - 01.01

10 % попуст за резервации направени до 30.11.2018 и 100% уплата до 05.12.2018

Не валидно за период 29.12 - 01.01

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга ноќевање со појадок

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

07.12.2018-20.12.2018 14.01.2019-24.01.2019 05.03.2019-31.03.2019

21.12.2018-28.12.2018 02.01.2019-13.01.2019 25.01.2019-04.03.2019

29.12.2018-01.01.2019

Person in Studio

24,47 €

26,65 €

50,03 €

Person in One bedroom apartment

25,56 €

28,82 €

54,39 €

Person in Two bedroom apartment

23,39 €

25,56 €

48,95 €

Single room

39,16 €

42,42 €

79,40 €

Adult on extra bed

15,77 €

17,95 €

32,09 €

Child from 6 - 11,99 years old on extra bed

11,42 €

12,51 €

22,30 €

Child from 6 - 11,99 years old on regular bed

19,03 €

22,30 €

40,79 €

Child up to 5,99

free

free

free

Цената вклучува

Ноќевање со појадок

КОристење на базен, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, ски гардеробер, трансфер до ски центар Малина 2 (по распоред)

Максимално сместување

Studio - 2 pax

One bedroom apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom apartment - 4 + 2 pax

Доплати

Вечера - 8 еур за возрасно лице, 5 еур за деца од 6-11.99 год