PAMPOROVO - Pamporovo 5*
Pamporovo 5*

https://victoriagroup.bg/our-hotels/hotel-pamporovo/

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 20% попуст за резервации направени до 31.10.2020

- 10% попуст за резервации направени до 30.11.2020

Бонуси: 7=6 за период на престој  од 04.01-16.01.2021 и од 21.02-15.03.2021

**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

PAMPOROVO 4*

ПОЛУПАНСИОН    

    11.12 - 19.12

    06.03 - 15.03

     20.12 - 28.12

     17.01 - 20.02

    29.12-03.01

     04.01 - 16.01

     21.02 - 05.03

По лице во двокреветна соба стандард

          29,70 €

          40,70 €

        64 €

        36,30 €

По лице во двокреветна соба - без балкон

          27,50 €

          38,50 €

        62,50 €

        34,10 €

По лице во студио

         40,70 €

          51,70 €

        75 €

        47,30 €

По лице во апартман

         57,80 €

         71,50 €

        101 €

        66 €

 Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, парна бања, фитнес, детско катче, ски гардеробер, интернет, паркинг, трансфер до ски центар Студенец

Попусти и доплати:

Дете до 3,99 години  – бесплатно
Прво дете од 4-11,99 години  на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба или студио – БЕСПЛАТНО

Второ дете од 4-11,99 години на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба или студио - 50% попуст

Две деца до 11,99 години со двајца или тројца возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО

Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба или студио - 20% попуст на редовната цена

Возрасен на дополнително легло во апартман - 70% попуст на редовната цена

Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 75€ / 35€ Perelik Restoran, 85€ / 35€ на HB дете ( 4-12 г.) Orphey Restoran

 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2+1 или 3 возрасни

Двокреветна соба БЕЗ балкон - 2+2 деца до 11.99 год или 3 возрасни

Студио - 2+2 деца до 11.99 год, 3+1 дете до 11.99 год

Апартман -2+2 деца до 11.99 год, 3+1 дете до 11.99 год

 

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ