ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Riverside 4* - Bansko
Riverside 4* - Bansko

Hotel Riverside 4*, Bansko

http://riversidehotelbansko.com/

тип на сместување

25.04.2019 - 02.05.2019

3ноќи на база ALL light

25.04.2019 - 02.05.2019

4ноќи на база ALL light

по лице во двокреветна економи соба

103,55 €

129,71 €

по лице во двокреветна стандард соба

107,91 €

135,16 €

по лице во фамилијарна соба

114,45 €

142,79 €

Во цената е вклучено

3 / 4 ноќи по лице на база All inclusive light

Велигденски ручек на 28.04.2019

бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона

интернет и детско катче

Максимум сместување

дворкеветна економи 2+1 дете до 5, 99 г

дворкеветна стандард 2+1 дете до 11, 99

фамилијарна соба  - 2 + 1дете или 2+2 деца до 11, 99г

Попусти

дете до 5.99 г во кревет со двајца возрасни- бесплатно

 

 

дете до  5.99г на дополнително легло - 6 еур на ден

дете  6 - 11.99г на дополнително легло- 50% попуст

Ворасен на дополнително легло- 30% попуст

Политика на откажување

Без пенали за отказ 14 дена пред поаѓање, после тој период се наплаќа 1 ноќ