ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Parga/Sivota/Perdika - Mirto Hotel 2* - Vrachos

MIRTO 2* VRACHOS

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-15.06

16.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.07

01.08-31.08

01.09-15.09

16.09-15.10

Twin Standrad 2 pax

35

46

64

75

81

52

Double Standrad 2 pax

41

58

75

87

93

64

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН

Twin Standrad 2 pax

56

67

85

96

102

73

Double Standrad 2 pax

62

79

96

108

114

85

Минимум престој

3

4

7

7

7

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy: 10-8 days before the arrival 40% 7-4 days before the arrival 60% 3-1 days before the arrival 80% Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ