ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Alexander the Great 4* - Kriopigi - Редовен ценовник

www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4-Oct

10.05-31.05

01.06-20.06

21.06-14.07

15.07-28.08

26.09-31.10

29.08-25.09

Double Garden View

46

68

102

113

( реновирана )

1 дете од 2-13.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Sea View

57

85

119

136

( реновирана )

Double Side Sea View

68

97

130

153

( реновирана )

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Single Room Garden View

57

85

102

130

Комплет Пансион

22

22

22

22

1 дете од 2-13.99 г.

17

17

17

17

Минимум престој

3

5

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште,мини маркет, продавница за сувенири,ексклузивен бутик,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрда.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД