Vrasna & Stavros - Vila Armiriki - Vrasna
Vila Armiriki - Vrasna

Vila Armiriki се наоѓа во бизлина на центарот на Врасна, оддалечена од плажа 100 метри. Семејна вила со прекрасен голем двор полн со зеленило и дрва, големо игралиште ќе биде совршено место за вас и вашите деца. 
Исто така вилата на своите гости им нуди тераса за одмор и забава опремена со сателитска телевизија, скара и кујна каде можете да уживате. Собите во вила Armiriki располагаат со опремена кујна, тераса, тв, wc, бесплатен wi fi интернет и клима со доплата 3 евра на ден. (собите на приземје немаат клима)

 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 01.05.2019

 

Период

Ноќевања

DOUBLE

Triple room

1/4+1

24.05-31.05.19*

7

89

99

Продадено

31.05-07.06.19*

7

139

159

189

07.06-14.06.19

7

189

209

259

14.06-21.06.19

7

209

259

299

21.06-28.06.19

7

259

279

339

28.06-05.07.19

7

269

299

359

05.07-12.07.19

7

289

339

369

12.07-19.07.19

7

299

349

379

19.07-26.07.19

7

309

359

389

26.07-02.08.19

7

309

359

399

02.08-09.08.19

7

309

359

399

09.08-16.08.19

7

309

359

399

16.08-23.08.19

7

279

299

Продадено

23.08-30.08.19

7

249

259

369

30.08-06.09.19

7

199

209

229

06.09-13.09.19

7

139

149

179

13.09-20.09.19*

7

119

129

149

20.09-27.09.19*

7

69

79

89

Цените се за наем на студио, без вклучен превоз.
На термините означени со ѕвезда(*) не следува попуст.

Доплати:
-Користење на клима уредот се доплаќа 3 евра на ден
-Дополнителен кревет вон капацитетот на собата (каде има можност) се доплаќа 5 евра на ден.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врасна чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врасна 
Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 40€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице
Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице
Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице
Битола (спортска сала) – 35€ по лице – трансфер до Неготино
Прилеп – (бензинска пумпа Лук оил на излез од градот ) 35€ по лице – трансфер до Неготино
Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол , Дреново ) – 35€ по лице – трансфер до Неготино
– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно

ПРЕВОЗ Врасна :
Време на поаѓање превоз од Скопје за Врасна (секој петок)
02:40 h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес
04:00 h Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) -Трансфер до Удовo
03:00 h Скопје (Дрводекор)
03:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
04:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)
04:40 h Удово (бензинска пумпа, Удово)
05:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов)


Време на поаѓање превоз од Битола за Врасна (секој петок) :

02:00 h Битола ( Пред спортска Сала ) – Трансфер до Неготино
01:15 h Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола
00:15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
00:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола
00:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола
01:15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.