Nei Pori - Vila Angela
Vila Angela

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Куќата се наоѓа на самиот морски брег, 5m oд плажа и околу 500m oд центарот. Пред куќата се наоѓа beach bar. Куќата е двокатна и секој апартман нуди чајна кујна, купатило, сателитска TV, клима, Wi-Fi и балкон. Дел од сместувачките единици се со поглед на море (страничен или директен), а дел со поглед позади. Паркирање е дозволено пред куќата или во близина.

 

GPS КООРДИНАТИ:39.980017, 22.644637

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ СТУДИО/ДУПЛЕКС АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

21.05.-
31.05.

31.05
10.06

10.06
20.06

20.06
30.06

30.06
10.07

10.07
20.07

20.07
30.07

30.07
09.08

09.08
19.08

19.08
29.08

29.08
08.09

08.09
18.09

18.09.-
28.09.

1/2 studio PP

105

155

265

345

405

465

495

495

495

435

325

225

125

1/2 studio front PM

115

175

295

375

435

495

525

525

525

465

355

245

135

1/3 studio PP

125

195

315

395

455

515

545

545

545

485

375

265

145

1/3 studio front PM

135

215

345

425

485

545

575

575

575

515

405

285

155

1/4 studio PP

145

235

365

445

505

565

595

595

595

535

425

305

165

1/4 studio BPM

155

255

395

475

535

595

625

625

625

565

455

335

175

1/5 duplex PP

195

295

425

555

625

695

745

745

745

655

575

445

195

1/5 duplex BPM

205

325

455

585

655

725

775

775

775

685

605

475

215

1/6 duplex PP

215

345

475

605

675

745

795

795

795

705

625

495

235

1/6 duplex BPM

225

365

505

635

705

775

825

825

825

735

655

525

255

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден

 

PP – поглед позади, BPM – страничен поглед море, PM – поглед море.

напомени

-две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
-Користење на климата 5 еур по студио на ден, 10 еур по дуплекс на ден (2 клими) *Доколку се плати за цел престој одеднаш 30 еур за студио и 60 еур за дуплекс, WI-FI  – вклучени во цената.
-Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и два единечни кревета
1/3 studio –во една просторија чајна кујна, еден брачен и еден единечен кревет
1/4 studio – во една просторија чајна кујна и два брачни кревета

1/5 duplex -во една просторија чајна кујна, во другата просторија брачен кревет и во третата еден брачен и еден единечен кревет

1/6 duplex -во една просторија чајна кујна, во другата просторија еден брачен и еден единечен кревет и во третата еден брачен и еден единечен кревет


*Во одредени случаи можни се отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, бар

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, купатило, тераса, LCD TV, клима, tv/sat, Wi-Fi

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!