ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Hanioti Melathron 4* - Hanioti - Редовен ценовник

HANIOTI MELATHRON ****HANIOTI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 10.06 ДО 20.06.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.06 ДО 30.06.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 7% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.07 ДО 10.07.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.07 ДО 25.08.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022 7% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.08 ДО 15.09.2022

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

15.05-20.06

21.06-10.07

11.07-25.08

16.09-05.10

26.08-15.09

Double Standard

39

44

47

Трето лице

15

15

15

1 дете од 0-9.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

45

50

55

Трето лице

17

17

17

1 дете од 2-9.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-9.99 год.

14

14

14

Мин. Престој

3

3

3

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ