LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Platon Beach Hotel 2* - Olympic beach - Промо Ценовник до 31.12

Platon Beach Hotel 2* Olympic Beach

www.hotelplaton.gr

Цените важат за резервации до 31.01

Цена по соба на ноќ / Услуга Полупансион

Минимален престој

 

 2

 3

 3

 3

Тип на сместување

Структура

15.05.19-14.06.19 11.09.19-30.09.19

15.06.19-12.07.19 28.08.19-10.09.19

13.07.19-31.07.19

01.08.19-27.08.19

Single Room -

1Ad

41,30 €

47,83 €

58,70 €

68,48 €

Double Room -

2Ad

46,74 €

56,52 €

68,48 €

72,83 €

Triple Room -

2Ad+1ad

57,61 €

70,65 €

85,87 €

90,22 €

Triple Room -

2Ad+1ad+1ch(0-11)

57,61 €

70,65 €

85,87 €

90,22 €

Triple Room -

2Ad+1ch(0-11)

46,74 €

56,52 €

68,48 €

72,83 €

Quadruple Room -

2Ad+1ad+1ch(0-11)

57,61 €

70,65 €

85,87 €

90,22 €

Quadruple Room -

2Ad+2ch(0-11)

57,61 €

70,65 €

85,87 €

90,22 €

Цените се изразени по соба во евра, плаќањето во денари по курс 1еур - 62 мкд

Хотелот е лоциран на прва линија и 30 метри од плажа

Соби - 45 соби, 18-23кв.м, клима, сателитска телевизија, телефон, WIFI, мини бар,

Чистење на соби секојдневно, промена на постелина 2 пати неделно