SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Olympion Sunset 5* De lux - Fourka - Редовен ценовник

OLYMPION SUNSET 5*    FURKA            www.olympion-sunset.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 13% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.02.2022)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2021 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2022 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 7% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2022 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2022 )

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

4

13.05-31.05

01.06-15.06

16.06-13.07

14.07-26.08

30.09-15.10

16.09-29.09

27.08-15.09

Double Superior Garden View or Pool View

107

157

203

234

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double De Luxe SSV

129

173

214

244

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Junior Suite Garden View od Pool View ( рен. 2020)

135

186

259

304

Трето лице

28

39

56

61

Четвро лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

3дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

Executive Doubke Room Garden View

152

214

254

295

Трето лице

28

39

56

61

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Доплата за beach front room

23

34

45

56

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,пиано бар, таверна ,кафетерија, снек бар, базен, пул бар, сеф на пецепција, детски базен, фитнес сала,одбојка,хидромасажа, сауна, амам, џакузи ,ароматерапија, спортови на вода

Соби:САТ ТВ,телефон,радио,мини бар,сеф,клима,балкон, во некои од собите и чајна кујна

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД