ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Kassandra - Olympic Kosma 3* - Hanioti

OLYMPIC KOSMA 3* HANIOTI

www.hotelolympickosma.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

10

15.05-30.05

01.06-14.06

15.06-30.06

01.07-20.07

21.07-20.08

15.09-30.09

01.09-14.09

21.08-31.08

Double Room

18,00 €

22,00 €

26,00 €

32,00 €

38,00 €

Standard Room Garden or Pool View

23,00 €

29,00 €

32,00 €

35,00 €

38,00 €

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Room

53,00 €

64,00 €

70,00 €

76,00 €

88,00 €

( за соба)

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Quadruple Room Ground Floor

64,00 €

70,00 €

82,00 €

88,00 €

99,00 €

( за соба)

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. Престој

1

2

3

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:отворен базен, WI-FI,паркинг,бар,ресторан

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-1 days before check-in 100% of total amount

Cancelled 2-13 days before check-in 50% of total amount