ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Naias Beach 3* - Hanioti - Редовен ценовник

NAIAS Beach & Apartments 3* - Hanioti

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

26.04-31.05

01.06-16.06

17.06-30.06

01.07-31.08

01.10-05.10

11.09-30.09

01.09-10.09

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

43

67

71

94

FAMILY APARTMENT

2Ad

66

103

123

159

3Ad

77

114

134

170

3Ad+1ch(0-6)

88

125

145

181

3Ad+1ch(7-11.99)

88

125

145

181

3Ad+2ch(0-6)

99

136

156

192

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

99

136

156

192

3Ad++2ch(7-11.99)

99

136

156

192

2Ad+1ch(0-6)

77

114

134

170

2Ad+1ch(7-11.99)

77

114

134

170

4Ad

88

125

145

181

4Ad+1ch(0-6)

99

136

156

192

4Ad+1ch(7-11.99)

99

136

156

192

2Ad+2ch(0-6)

88

125

145

181

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

88

125

145

181

2Ad+2ch(7-11.99)

88

125

145

181

STUDIO

2Ad

44

69

82

106

3Ad

55

86

103

133

2Ad+1ch(0-6)

44

69

82

106

2Ad+1ch(7-11.99)

44

69

82

106

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

55

80

83

106

FAMILY APARTMENT

2Ad

91

127

147

183

3Ad

114

150

170

207

3Ad+1ch(0-6)

125

161

181

218

3Ad+1ch(7-11.99)

131

168

188

224

3Ad+2ch(0-6)

136

172

192

229

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

143

179

199

235

3Ad++2ch(7-11.99)

148

185

204

241

2Ad+1ch(0-6)

102

138

158

194

2Ad+1ch(7-11.99)

108

145

165

201

4Ad

137

173

193

230

4Ad+1ch(0-6)

148

185

204

241

4Ad+1ch(7-11.99)

155

191

211

248

2Ad+2ch(0-6)

113

149

169

206

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

119

156

176

212

2Ad+2ch(7-11.99)

125

161

181

218

STUDIO

2Ad

69

93

106

130

3Ad

92

123

139

169

2Ad+1ch(0-6)

69

93

106

130

2Ad+1ch(7-11.99)

75

99

113

137

Мин. престој

3

3

3

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД