ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Naias Beach 3* - Hanioti - Промо Ценовник до 31.12 + 5%

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

http://www.naiashotel.gr/frontend/index.php

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

30.04-31.05

01.06-16.06

 

 

01.10-05.10

11.09-30.09

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

38

57

 

 

FAMILY APARTMENT

2Ad

56

88

 

 

3Ad

66

97

 

 

3Ad+1ch(0-6)

75

107

 

 

3Ad+1ch(7-11.99)

75

107

 

 

3Ad+2ch(0-6)

85

116

 

 

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

85

116

 

 

3Ad++2ch(7-11.99)

85

116

 

 

2Ad+1ch(0-6)

66

97

 

 

2Ad+1ch(7-11.99)

66

97

 

 

4Ad

75

107

 

 

4Ad+1ch(0-6)

85

116

 

 

4Ad+1ch(7-11.99)

85

116

 

 

2Ad+2ch(0-6)

75

107

 

 

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

75

107

 

 

2Ad+2ch(7-11.99)

75

107

 

 

STUDIO

2Ad

38

59

 

 

3Ad

48

73

 

 

2Ad+1ch(0-6)

38

59

 

 

2Ad+1ch(7-11.99)

38

59

 

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

48

69

 

 

FAMILY APARTMENT

2Ad

77

108

 

 

3Ad

97

128

 

 

3Ad+1ch(0-6)

107

138

 

 

3Ad+1ch(7-11.99)

112

143

 

 

3Ad+2ch(0-6)

116

147

 

 

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

122

152

 

 

3Ad++2ch(7-11.99)

126

157

 

 

2Ad+1ch(0-6)

87

118

 

 

2Ad+1ch(7-11.99)

92

123

 

 

4Ad

117

148

 

 

4Ad+1ch(0-6)

126

157

 

 

4Ad+1ch(7-11.99)

131

162

 

 

2Ad+2ch(0-6)

96

127

 

 

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

102

133

 

 

2Ad+2ch(7-11.99)

107

138

 

 

STUDIO

2Ad

59

80

 

 

3Ad

78

104

 

 

2Ad+1ch(0-6)

59

80

 

 

2Ad+1ch(7-11.99)

64

85

 

 

Мин. престој

1

3

 

 

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон