ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Greenwood 4* - Razlog
Greenwood 4* - Razlog

Цени валидни за период на престој 17.04-20.04.2020

Вид на сместување

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

Двокреветна соба (2+0)

134€

167€

Студио (2+2)

146€

176€

Едноспален апартман (2+2)

160€

191€

Двоспален апартман (4+2)

147€

174€

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

• Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

  • Задолжителна доплата за деца од 06-13.99 год. за Велигденски ручек 19.04.2020 – 12€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Транспорт до црквата во Разлог (сабота спрема неделa)
  • Празничен Велигденски ручек на 04.2020
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 17.04.2020 | Враќање : 20.04.2020

Цена за повратен билет : 35€ по лице