ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Atrium 4* - Pefkohori - Редовен ценовник
Редовен ценовник

HOTEL ATRIUM 4* PEFKOHORI                             

www.atrium-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

0

25.04-19.05

20.05-13.06

14.06-09.07

10.07-25.08

26.08-10.09

01.10-14.10

11.09-30.09

Double Standard

35

42

49

63

55

1 дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Comfort

42

49

57

73

63

1 дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Eco

46

56

65

83

72

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Dbl Superiorup to 4 pax

51

60

71

90

77

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Premium

55

65

76

97

83

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

60

72

83

108

93

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room up to 4 pax

64

76

88

113

97

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

19

19

19

19

19

Деца од 2-12.99 г.

9

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,таверна ,бар, базен, конференциска сала,паркинг,детски базен , детско игралиште , детско мени,анимација,кошарка,тенис,пинг понг,билијард

Соби: клима( бесплатна во Јули и Август), ТВ,фен,сеф,телефон,пристап до интернет,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД