ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Cavo Olympo Resort & Spa 5* - Litochoro - Редовен ценовник
Редовен ценовник

CAVO OLYMPO LUXURY RESORT&SPA 5* LITOHORO     www.cavoolympo.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

2-Apr

01.12-23.12

03.01-28.02

01.03-31.03

 

 

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

77

77

85

 

 

1Ad

77

77

85

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW

2Ad

85

85

94

 

 

1Ad

85

85

94

 

 

SUPERIOR ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

94

94

102

 

 

1Ad

94

94

102

 

 

SUPERIOR ROOM SEA VIEW

2Ad

111

111

119

 

 

1Ad

111

111

119

 

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

118

118

126

 

 

1Ad

98

98

106

 

 

CLASSIC ROOM SEA VIEW

2Ad

126

126

135

 

 

1Ad

117

117

115

 

 

SUPERIOR ROOM OLYMPUS VIEW

2Ad

135

135

143

 

 

1Ad

115

115

123

 

 

SUPERIOR ROOM SEA VIEW

2Ad

135

135

160

 

 

1Ad

115

115

140

 

 

Мин. престој

1

1

1

 

 

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, амам, фитнес центар и WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД