ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Toroni Blue Sea 4* - Промо ценовник до 31.01

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50 ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

TORONI BLUE SEA 4* TORONI www.toronibluesea.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5 EBD

18.04-15.06

16.06-24.06

25.06-06.07

07.07-28.08

25.09-05.11

10.09-24.09

29.08-09.09

DOUBLE ECONOMY GROUND FLOOR

2Ad

48

94

107

131

3Ad

64

127

145

178

3Ad+1ch(0-5.99)

64

127

145

178

3Ad+1ch(6-11.99)

75

150

172

211

2Ad+1ch(0-5.99)

48

94

107

131

2Ad+1ch(6-11.99)

60

118

135

165

2Ad+2ch(0-5.99)

48

94

107

131

2Ad+2ch(0-5.99)

60

118

135

165

(6-11.99)

2Ad+2ch(6-11.99)

71

141

161

198

DOUBLE SUPERIOR FOR SINGLE USE

1Ad

36

70

78

95

1Ad+1ch(0-5.99)

36

70

78

95

DOUBLE ECONOMY FOR SINGLE USE

1Ad

34

67

76

94

1Ad+1ch(0-5.99)

34

67

76

94

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

51

98

112

136

3Ad

69

133

150

183

3Ad+1ch(0-5.99)

69

133

150

183

3Ad+1ch(6-11.99)

82

157

178

217

2Ad+1ch(0-5.99)

51

98

112

136

2Ad+1ch(6-11.99)

64

123

139

169

2Ad+2ch(0-5.99)

51

98

112

136

2Ad+2ch(0-5.99)

64

123

139

169

(6-11.99)

2Ad+2ch(6-11.99)

76

147

167

203

Мин. престој

2

2

2

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI

Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД